לימוד אנגלית, בשילוב היישומים ואתרי האינטרנט המעוצבים, הינה חוויה כיפית ומעניינת הניתנת בחינם מטעם המועצה הבריטית ופותחה על ידי מיטב המומחים בשפה האנגלית.

אנגלית לילדים – LearnEnglish Kids

עם LearnEnglish Kids ילדים בגילאי 5 עד 12 יכולים ליהנות בצורה כיפית וחווייתית.

באתר שלנו הילדים יכולים לצפות בקטעי וידאו, לשחק במגוון משחקי דקדוק אינטראקטיביים לשיפור הקריאה, להתאמן קצת על גלגולי לשון, או לשיר שירים וגם ללמוד בדיחות באנגלית. 

המשתמשים ב- LearnEnglish Kids יכולים גם לייצר תמונת פרופיל מגניבה או להדפיס דפי פעילות והפעלה. כמו כן הילדים יוכלו להגיב דרך האתר ולכתוב הודעות לילדים אחרים מכל רחבי העולם  הלומדים דרך האתר.

אנגלית לבני נוער – LearnEnglish Teens

LearnEnglish Teens – אתר עבור בני נוער אשר תוכנן ועוצב על ידי מיטב המומחים בשפה האנגלית ומציע מגוון של פעילויות לתרגולי השפה על מנת לשפר את הקריאה, הכתיבה ומיומנויות ההקשבה של בני נוער. בנוסף לשיעורים המסבירים דקדוק וניסוח נכון ומועברים בצורה מהנה ומרתקת, ישנם גם קטעי וידאו, סרטונים קצרים ומשחקים אינטראקטיביים, כך שהילדים יכולים ללמוד וליהנות באותו הזמן.

אפליקציות לילדים ובני נוער

שפר את האנגלית שלך עם האפליקציות המדהימות שלנו המיועדות ומתוכננות במיוחד לילדים ולבני נוער.

אנגלית להורים – LearnEnglish

להורים הרוצים לעזור לילדיהם ללמוד אנגלית בבית. כהורה אתה יכול לקרוא מאמרים, לצפות בקטעי וידאו, להתייעץ ולקבל טיפים שימושיים. הצטרף עכשיו לפורום ההורים כדי לקבל ולשתף רעיונות, בחר מתוך מאות מקורות הניתנים להדפסה בחינם לשימוש עם הילדים וקבל מידע נוסף אודות האפליקציות שלנו.