הגישה האישית - כשאתה זקוק לה

שפרו את כישורי האנגלית שלכם בצורה מהנה ואינטראקטיבית בעזרת שירות "המורה שלי" המעולה שלנו, שנתפר לצרכיו של כל תלמיד. כל מה שתרצו להשיג במהלך לימודי האנגלית שלכם, המורים שלנו יעזרו לכם להגשים בכך שינהגו כיועצים, מאמנים ומדריכים.

מהו שירות "EnglishScore Tutors"?

"EnglishScore Tutors" הוא שירות שיעורים אישי המציע שיעורי אנגלית מקוונים 1-על-1 למשך 30 דקות (לכל שיעור) עם מורים מקצועיים שאושרו על ידי המועצה הבריטית. בין אם אתם לומדים אנגלית על מנת לפתח את הקריירה שלכם, מעונינים בפיתוח עצמי או מתכננים נסיעה, "EnglishScore Tutors" הוא דרך מהנה לפתח את מיומנויות השפה האנגלית הדרושות לכם.

המורים המוסמכים שלנו יפתחו איתכם תוכנית לימודים אישית המתמקדת בהשגת המטרות שלכם, וכמנחים הם ימצאו קצב וגישה שעובדים ומועילים עבורכם. הפעילויות בשיעורים בנויות בצורה של שיחות ונועדו לגרום לך לדבר בביטחון.

למידה גמישה בהתאמה אישית

המפגשים שלנו 1-על-1 מותאמים לחלוטין לצרכים שלכם; בחר נושא או מיומנות שברצונכם לשפר, או בחר מתכנית למידה כתובה מראש. אם אינכם בטוחים, תוכל לקבל המלצות על מומחים מהמורה הפרטי שלכם. אחרי כל שיעור, המורה שלכם יעביר לכם משוב מפורט על יכולות השיחה שלכם.

המורים שלנו זמינים 24/7 - כולל סופי שבוע וחגים - כך שתוכלו לתכנן מראש שיעורים בשעות שמתאימות לכם.

התחילו עכשיו

אין צורך בהורדה תוכנה. כל מה שצריך זה מחשב, Google Chrome, מצלמת רשת, מיקרופון וחיבור לאינטרנט.

לאחר השיעור הראשון תקבלו גישה לתכנית למידה מלאה בהתאמה אישית - הכוללת תכני דקדוק ונושאים לשיחה על מנת לעבוד איתם עם המורה שלכם. תוכלו להזמין שיעורים פרטיים נוספים של 30 דקות עם המורה הפרטי שלכם בחבילות של 3, 10 או 20 מפגשים.

למדו מהטובים ביותר

המורים שלנו מנוסים באופן ייחודי בהבנת מיומנויות האנגלית הדרושות בכדי להצליח. כל מורה בעל תואר בהוראת אנגלית ועבד במסגרת מקצועית עם ניסיון במגזרים מגוונים הכוללים בנקאות, שיווק, מכירות, משאבי אנוש ועוד.

תוכלו לפגוש את המורים שלנו דרך הסרטון הקצר שלהם בכדי להבין טוב יותר את הניסיון המקצועי שלהם, הרקע החינוכי ואפילו המבטא שלהם.

המערכת שלנו מסייעת להציב מטרות, להישאר על המסלול, לפקח על ההתקדמות האישית ולהגיע ליעדים!