תאריך הגשה: 16 לפברואר 2018, שעה 16.00 שעון ישראל

אם את/ה מורה לאנגלית מחוץ לבריטניה, תוכל/י להגיש מועמדות למלגת A.S.Hornby Educational Trust המוענקת מדי שנה ללימודי תואר שני באנגלית (ELT) באוניברסיטת וורוויק. המלגה תקפה ללימודים מאוקטובר 2018 עד ספטמבר 2019.

המלגה מכסה את כל העלויות בבריטניה כולל קצבה חודשית לכיסוי הוצאות לינה והוצאות מגורים, שכר לימוד, כרטיסי טיסה חזור, שכר לימוד, ויזה ועלויות מבחן ה- IELTS.

מי יכול להגיש?

מועמדים זכאים חייבים להיות בעלי ניסיון הוראה בשפה האנגלית לפחות של שנתיים ובעלי תואר אקדמי מלא. כמו כן, רמת השפה האגלית של המועמדים צריכה להתאים לרמת המיומנות הנדרשת על ידי האוניברסיטה. רמה זו בדרך כלל נקבעת לפי מבחן ה- IELTS - חוקרים נדרשים להביא ציון כולל של 6.5 , עם לא פחות מ 6.0 בכל אחת מקטגוריות המבחן, ו -6.5 בחלק הכתיבה. מלגת Hornby מיועדת לתמוך במורים מנוסים בשפה האנגלית בעלי פוטנציאל לתרום תרומה משמעותית להוראת השפה האנגלית בארצותיהם בעתיד.

תהליך הבחירה

תהליך בחירת המועמדים מורכב מארבעה שלבים. בשלב הראשון אנו בוחנים את איכות טופס ההגשה. בשלב השני המועמדים שנבחרו מוזמנים לראיון במשרד המועצה הבריטית בארצם. בשלב השלישי המועמדים הנבחרים מתבקשים להגיש לאוניברסיטה. בשלב הרביעי, המועמד המוצלח מתקבל על ידי האוניברסיטה, ורק בשלב זה מענק המלגה מאושר עבור המועמד/ת.

כיצד להגיש?

אם אתם מעוניינים להגיש מועמדות למלגת Hornby, אנא עברו אל אתר האינטרנט שלנו להוראת השפה באנגלית שבו תוכלו למצוא מידע נוסף על המלגה וטופס "מידע למועמדים של מלגת Hornby". נא אספו את כל המידע והנתונים הדרושים במסמך לפני שאתם ממלאים את טופס ההגשה המקוון , כיוון שלא ניתן לשמור שינויים או לצאת מטופס הבקשה המקוון תוך כדי ההגשה.

קישורים חיצוניים