יוזמת קרן ווהל לצמיחה נקייה* הינה תוכנית חדשה במימון קרן מורשת וואהל, המנוהלת על ידי המועצה הבריטית יחד עם רשת המדע והחדשנות של שגרירות בריטניה בישראל ובשותפות עם משרד המדע והטכנולוגיה הישראלי. 

יוזמת קרן וואהל שואפת לקדם את שיתוף הפעולה בנושא מחקר בין בריטניה וישראל בתחום הצמיחה הנקייה בהקשר של מזון, מים ואנרגיה.

אנו שמחים להשיק את תוכנית המענקים החדשה של יוזמת קרן ווהל לצמיחה נקייה בסכום של עד 25,000 דולר לטובת סיוע בגיבוש, שמירה, הגדלה וקידום שיתוף פעולה בתחום האנרגיה והצמיחה הנקייה

הקול הקורא פתוח כעת, ויישאר פתוח להגשה עד ה- 31 בדצמבר 2021. זהו לא מועד אחרון להגשה! ניתן יהיה להגיש הצעות בכל עת ואנו נקבל החלטה האם לממן את הבקשה בתוך שלושה חודשים. אנו ממליצים ליצור איתנו קשר לפני ההגשה כדי לדון ברעיונותיכם.

לתשומת ליבכם: יש לעיין בהנחיות הקול הקורא לשם קבלת מידע נוסף והתנאים לקבלת המענק. 

יוזמת קרן וואהל לצמיחה נקייה צפויה להתפתח בעתיד ותכלול פעילויות ותוכניות נוספות.. 

*ראו הסבר בנוגע "לצמיחה נקייה" מטה

מהי צמיחה נקייה?

בהקשר של תוכנית זו, צמיחה נקייה / אנרגייה נקייה פירושה צמיחה כלכלית המקלה על השפעתנו על הסביבה תוך בניית חוסן מול האקלים המשתנה.

בקול הקורא הראשון של התוכנית יישקלו מענקים בנושאים הקשורים לצמיחה נקייה ובפרט תחום המזון, מים ו / או אנרגיה.

 

האם אנחנו מממנים מחקר?

תוכנית קרן ווהל לצמיחה נקייה אינה מיועדת למימן עלויות מחקר או משכורות חוקרים. המענק נועד לבניית תהליך המחקר: לקדם, להקל, ליישם ו / או לתקשר מחקרים הקשורים לצמיחה נקייה.

מידע נוסף ניתן למצוא בקול הקורא.

מי יכול להגיש מועמדות למענק יוזמת קרן וואהל

רק אוניברסיטאות בבריטניה או בישראל ומוסדות אקדמיים / מחקריים יוכלו לקבל את המענק ישירות. עם זאת, שותפים שאינם אקדמיים יכולים להשתתף באופן מלא בפרויקטים אלה. מידע נוסף על זכאות נמצא בקול הקורא.

מהו המועד האחרון להגשת בקשות?

אין למענק מועד אחרון להגשת בקשה באופן רשמי. ניתן להגיש הצעות בכל עת והחלטת מימון תתקבל תוך שלושה חודשים.

מהם תנאי המענק?

מלבד התנאים שנקבעו בקול הקורא, מועמדים שיזכו במענק יתבקשו לחתום על חוזה קצר וסטנדרטי של המועצה הבריטית.