אנו יכולים להציע לכם מגוון של תכנים מקוונים חינמיים שיעזרו לכם להתמקד בההתפתחות המקצועית שלכם ולהתחבר לאנשי מקצוע בעלי תחומי עניין דומים, מהנוחות של הספה בביתכם.

צפו בהקלטת הפגישה המקוונת שלנו עם נשיא IATEFL 

ב- 15 באפריל הציג ד"ר הארי קוצ'ה את עבודתו בארגון IATEFL וסיפק מידע נוסף על הטבות לחברים וללא חברים בארגון. כמו כן, הוא הסביר על דרכים שונות ליצירת קשר עם ארגון IATEFL וכיצד ניתן להשתמש במשאבים המקוונים שלהם כדי להמשיך להתפתח מקצועית.

מערכי שיעור למורים בבתי ספר יסודיים

ישנם יותר ממאה מערכי שיעור ופעילויות שתוכננו במיוחד עבור תלמידי בתי הספר היסודיים. כל מערכי השיעורים והפעילויות שלנו מחולקים לפי רמות ותוכלו למצוא מגוון נושאים החל מעונות השנה ופסטיבלים, ועד רעיונות לשימוש בכרטיסיות כדי לשפר את הדקדוק.

מערכי שיעור לבתי הספר העל-יסודיים

ישנם יותר ממאתיים מערכי שיעור ופעילויות שתוכננו במיוחד עבור תלמידי בתי הספר העל-יסודיים. בנוסף, ברשותנו משאבים במחלקת תרבות ואומנות בריטית שיסייעו לכם ללמד את התלמידים בהרחבה גם על סופרים בריטים מפורסמים כגון: שייקספיר, ג'יין אוסטין, צ'רלס דיקנס ודילן תומאס.

סמינרים מקוונים על הוראה מרחוק 

מורים רבים נקלעו בעקבות המשבר לסיטואציה לא מוכרת של צורך להעביר את שיעוריהם בצורה מקוונת, ללא שום ניסיון קודם או ניסיון מועט. לפיכך השקנו סדרת סמינרים מקוונים שמיועדת למורים, אשר מציעה הדרכה בתחומי עיקריים הקשורים להוראה מרחוק. כל הסמינרים המקוונים מוקלטים, ותוכלו לחזור ולצפות בהקלטה בזמנכם הפנוי.

התחברו למורים אחרים ברשת החברתית

אם תרצו לדעת מה מורים ממדינות אחרות עושים, מדוע שלא תצטרפו לקהילת המורים העולמית של המועצה הבריטית בפייסבוק? תוכלו לשתף את החוויה שלכם ולקבל רעיונות חדשים מעמיתים העומדים בפני אתגרים דומים במדינות שונות בעולם

עקבו אחרינו במדיה החברתית

עקבו אחר דף הפייסבוק שלנו בנושא הוראת אנגלית, והיו הראשונים לדעת על פעילויות ותכנים מקוונים שאנו עובדים עליהם.

הישארו מחוברים

אם אתה רוצים להיות איתנו בקשר ,לקבל עדכונים וחדשות ראשונים, ולהתחבר לאחרים, הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו, עיקבו אחרינו בטוויטר והתעדכנו בערוץ האינסטגרם שלנו.

אנו רוצים לבנות קהילה חזקה וגדולה לאלו מכם שאוהבים ללמוד ונהנים מתרבות. אנחנו שותפים בזה ביחד!