אין זמן טוב יותר מעכשיו להתחיל לעשות את כל הדברים שרציתם לעשות, אך מעולם לא היה לכם זמן פנוי לכך. בין אם יש לכם עשר דקות או שעה לתרגל בכל יום, חומרי הלמידה שלנו יעזרו לך לשפר את כישורי שפת האנגלית שלכם.

גלו את רמת האנגלית שלכם

נקודת ההתחלה היא בדיקת הדקדוק ואוצר המילים בעזרת המבחן החינמי שלנו על מנת לגלות את רמת האנגלית שלכם. בהתבסס על התוצאות, הפלטפורמה שלנו תציע לכם חומרי תרגול על מנת לשפר את רמת האנגלית.

שפרו את כישורי השפה שלכם

ברגע שתדעו את רמת האנגלית שלכם, תוכלו להתחיל ולשפר את כישורי ההקשבה, הקריאה והכתיבה שלכם. ביחרו את הרמה שלכם, ולאחר מכן תוכלו לבחור מבין סוגים שונים של טקסטים והקלטות שמע, תרגילים אינטראקטיביים ודפי עבודה.

אנגלית לבני נוער

תלמידים רבים ברחבי העולם לא יכולים ללכת לבית הספר בימים אלו. השימוש באתר האינטרנט שלנו: LearnEnglish Teenagers יכול לסייע לכם להמשיך ללמוד ולתרגל אנגלית בבית. באתר תמצאו סרטונים, קטעי שמע וקריאה שיעזרו לכם לשפר את כישורי השפה שלכם ולקדם את לימודיכם. כדי להתחיל, אנו מציעים שתקדישו 20-30 דקות ביום להתנסות באתר LearnEnglish Teens. ברגע שתעשו זאת, תתחילו להתקדם באמת.

שפרו את האנגלית העסקית שלך

בעידן הגלובאלי, יותר ויותר אנשים עובדים בחברות בינלאומיות. זו הזדמנות מושלמת לשפר את האנגלית העסקית שלכם ולהתקדם. בקרו בעמוד האנגלית העסקית שלנו כדי לפתח את כישורי הראיונות שלכם, ללמוד לכתוב מיילים עסקיים ברורים ולהגביר את המודעות בנוגע לנושאים עסקיים שונים ובעיות עכשוויות.

הישארו מחוברים

אם אתה רוצים להיות איתנו בקשר ,לקבל עדכונים וחדשות ראשונים, ולהתחבר לאחרים, הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו, עיקבו אחרינו בטוויטר והתעדכנו בערוץ האינסטגרם שלנו.

אנו רוצים לבנות קהילה חזקה וגדולה לאלו מכם שאוהבים ללמוד ונהנים מתרבות. אנחנו שותפים בזה ביחד!