הצבע/י ליוצר המוזיקלי האהוב עליכם בתחרות הרדיו הסלקטור!

כחלק מתוכנית #AtHome של המועצה הבריטית, אנו מארגנים את תחרות רדיו "הסלקטור" כדי לתת למוזיקאים וליוצרים מישראל הזדמנות להופיע בתוכנית הרדיו הבינלאומית שלנו.

רדיו הסלקטור הבריטי משדר את מיטב המוזיקה והכישרונות הצעירים מבריטניה ליותר מ -30 מדינות ברחבי העולם, ומחבר בין קהילה עולמית של חובבי מוזיקה מספרד ועד סין מדי שבוע. התוכנית השבועית בת השעתיים בהנחיית די.ג'יי Jamz Supernova משדרת מוזיקה של כל להקה, אמן וז'אנר כל עוד היא חדשה ומרגשת!

תוכנית רדיו הסלקטור מוקלטת בבריטניה מדי שבוע ואז משודרת בתחנות רדיו בלמעלה משלושים מדינות ברחבי העולם. במדינות מסוימות תחנת הרדיו המקומית מציגה גרסה חדשה של התוכנית בשפה המקומית. לכן, בעוד שרדיו הסלקטור משדר בעיקר מוזיקה חדשה מבריטניה, הוא גם מחובר באופן ייחודי לעולם הרחב והוא מציג קטעי מוזיקה ממדינות שונות פרט לבריטניה.

הקיץ השקנו קול קורא למוזיקאים מטורקיה, אוקראינה, ישראל, דרום הקווקז, מערב הבלקן ומרכז אסיה להגיש את קטעי המוזיקה שלהם, ולזכות בסיכוי לשדר את היצירה שלהם ברדיו בפני קהל בינלאומי.

כל הקטעים שהוגשו לתחרות נשפטו בתחילה על ידי פאנל בינלאומי. הם בחרו את עשרת הקטעים האהובים עליהם שיוכלו להמשיך לשלב הבא בהצבעה הפתוחה לקהל הרחב, בה תוכלו גם אתם יחד עם שאר הקהל הבינלאומי של רדיו הסלקטור לבחור בקטע המועדף עליכם. במקביל, Jamz Supernova תבחר גם היא את הקטע המוזיקלי האהוב עליה. בתום ההצבעה, הקטע המוזיקלי שייבחר על ידי הקהל וזה שייבחר על ידי Jamz יישודר ברדיו הסלקטור ל -4 מיליון מאזינים ברחבי העולם!

כדי להצביע לתחרות - פשוט לחצו על 'אהבתי' עבור הקטעים המועדפים עליכם בפלייליסט התחרות בעמוד היוטיוב.

לוח הזמנים של תחרות רדיו ה"סלקטור":

16-30 יולי פתיחת הקול הקורא להגשת קטעי המוזיקה 
31 ליולי - 17 לאוגוסט פאנכל השופטים הבינלאומי יחד עם די.ג'יי Jamz Supernova בוחרים את עשרת הקטעים האהובים עליהם 
18-28 לאוגוסט הצבעה מקוונת על ידי הקהל 
31 לאוגוסט  הכרזת שני המועמדים הזוכים: אחד ייבחר על ידי די.ג'יי Jamz Supernova והשני ייבחר על ידי קהל המאזינים הבינלאומי 
4 בספטמבר תוכנית רדיו "הסלקטור" בבריטניה עם שני הזוכים בתחרות