ההזדמנות שלכם להופיע בתוכנית רדיו בינלאומית

כחלק מתוכנית #AtHome של המועצה הבריטית, אנו משיקים את תחרות רדיו "הסלקטור" כדי לתת למוזיקאים וליוצרים מישראל הזדמנות להופיע בתוכנית הרדיו הבינלאומית שלנו.

רדיו הסלקטור הבריטי משדר את מיטב המוזיקה והכישרונות הצעירים מבריטניה ליותר מ -30 מדינות ברחבי העולם, ומחבר בין קהילה עולמית של חובבי מוזיקה מספרד ועד סין מדי שבוע. התוכנית השבועית בת השעתיים בהנחיית די.ג'יי Jamz Supernova משדרת מוזיקה של כל להקה, אמן וז'אנר כל עוד היא חדשה ומרגשת!

כדי לשתף מאזינים מכל רחבי העולם ולמצוא כישרון חדש ומרענן, משדרת מנחת התוכנית די.ג'יי Jamz Supernova מעת לעת רצועות וקטעים מוזיקליים ממדינות אחרות. הקיץ הזה אירגנו "קול קורא" למוזיקאים המגיעים ממזרח אירופה, הבלקן ומרכז אסיה, וישראל אשר עשויים לזכות בהזדמנות שהקטע המוזיקלי שלהם יושמע בפני קהל מאזינים בינלאומי.

תחילה ישפטו כל ההגשות לתחרות על ידי פאנל שופטים בינלאומי. הם יבחרו את עשרת הקטעים האהובים עליהם שיעברו להצבעת הקהל בה אתם, יחד עם שאר הקהל הבינלאומי של רדיו הסלקטור, תקבלו הזדמנות לבחור ולהצביע לשיר/קטע האהוב עליהם עליכם בצורה מקוונת. במקביל, Jamz Supernova תבחר גם היא את הקטע המוזיקלי האהוב עליה. בתום ההצבעה, הקטע המוזקלי שייבחר על ידי הקהל וזה שייבחר על ידי Jamz יישודר ברדיו סלקטור ל -4 מיליון מאזינים ברחבי העולם!

לוח הזמנים של תחרות רדיו ה"סלקטור":

16-30 יולי פתיחת הקול הקורא להגשת קטעי המוזיקה 
31 ליולי - 17 לאוגוסט פאנכל השופטים הבינלאומי יחד עם די.ג'יי Jamz Supernova בוחרים את עשרת הקטעים האהובים עליהם 
18-28 לאוגוסט הצבעה מקוונת על ידי הקהל 
31 לאוגוסט  הכרזת שני המועמדים הזוכים: אחד ייבחר על ידי די.ג'יי Jamz Supernova והשני ייבחר על ידי קהל המאזינים הבינלאומי 
4 בספטמבר תוכנית רדיו "הסלקטור" בבריטניה עם שני הזוכים בתחרות