קרן פרסול היא עמותה פילנטרופית ללא מטרות רווח שנוסדה בשנת 2004 בגיברלטר על ידי רות פרסול - המייסדת והתורמת הראשית של הארגון.

למעלה מ 10 שנים תורמת הקרן לקהילות בגיברלטר, בריטניה,ישראל, הודו וארצות הברית. מאז היווסדה, נידבה הקרן למעלה מ 20 מיליון לירות שטרלינג למען יוזמות בתחום החינוך הבריאות התרבות והמורשת.

לדברי רות פרסול: "בימינו,הצלחה ואושר הם דבר שאול. לא נוכל להעניק או להעריך מספיק, אבל כל מאמץ עוזר. קרן פרסול מאפשרת שינוי באמצעות תמיכה ביחידים בעלי כישורים ובמרכזי ליבה בתחומי החינוך והבריאות, במטרה לייצר עתיד טוב יותר לדורות הבאים. באמצעות חינוך, טכנולוגיות חדשניות ,טיפולים רפואיים מתקדמים ושימור התרבות, אנו מקווים לתרום לעתיד טוב ובהיר יותר."

מאז 2012, קרן פרסול תרמה מעל 600,00 לירות שטרלינג לתכנית BIRAX לרפואה רגנרטיבית, השואפת להעמיק ולקדם שיתופי פעולה בין ישראל ובריטניה בתחומי המחקר והשותפויות האקדמיות. קרן פרסול גאה מאד להיות שותפה של המועצה הבריטית ולתמוך בפרויקטים מדעיים פורצי דרך.

אודות רות פרסול

רות נחשבת לאחת מהנשים העצמאיות העשירות בעולם כיום. בעקבות ההצלחה הבינלאומית העצומה של חברת המשחקים המקוונת שלה והנפקתה בבורסה לניירות הערך של לונדון ב -2005, מכרה רות את המניות שנותרו לה והיא מקדישה את זמנה לגידול ילדיה ,פילנתרופיה ופיקוח על חברת ההשקעות הבינלאומית שבבעלותה.